امور مشتریان : 02188515487 | 09124459909
موردی وجود ندارد
ورود ثبت

ورود

مقدمه :

کلیه کاربرانی که قصد عضویت جهت خرید و فروش فایل را از فروشگاه بهترین فایل ها (www.best-files.ir) را دارند، باید مفاد این توافق‌ نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید و فروش  از سایت کنند. عضویت در سایت و یا خرید و فروش  از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است .

ماده 1: ويرايش و بروز رساني قوانين استفاده از سايت

فروشگاه Best Files تمام حقوق مربوط به ويرايش شرايط استفاده، قوانين و نکات مطرح شده پيرامون آن را براي خود محفوظ مي دارد. قوانين بر حسب ضرورت ممکن است بروز رساني و يا ويرايش شود اين مسئوليت کاربران سايت است که با مراجعه به اين صفحه از اخرين نسخه قوانين استفاده اطلاع داشته باشند .

ماده 2: عضویت در سایت

افراد برای عضویت در سایت فروشگاه بهترین فایل ها و خرید از آن باید در هنگام خرید یا در حالت عادی به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، رمز عبور ، شماره تماس و آدرس پست الکترونیکی، مراحل عضویت تایید میگردد .

تبصره ۱ - کلیه اشخاص حقیقی حقوقی میتوانند در سایت عضو شوند .

تبصره ۲ - صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به به هیچ وجه پذیرفته نیست .

تبصره ۳ - کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای بازیابی کلمه عبور جدید اقدام کند .

تبصره ۴ - کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌ طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است .

تبصره ۵ - عضویت در فروشگاه بهترین فایل ها رایگان است .

تبصره ۶ - به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و فروشگاه Best Files  هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌ های احتمالی ندارد .

ماده  3 : مسئوليت کاربران در ارسال مطالب

با ثبت نام در فروشگاه Best Files به شما اجازه داده مي شود که فايل هايتان را جهت فروش آپلود کرده و براي هر فايل توضيحات مرتبط  و کلمات کلیدی را ارئه دهيد. شما هم چنين مي توانيد به عنوان خريدار فايل هاي ديگر کاربران را مشاهده نموده و در صورت خريد نظر خود را ائه نماييد. شما با ارسال مطالب، بارگذاري فايل، ثبت و يا ارائه نظر کليه مسئوليت آن را به عهده گرفته و پاسخگو خواهيد بود. با عرضه مطالب به قسمتهاي عمومي خدمات، شما در هر شرايطي حق استفاده، کپي، نمايش، اجرا، توزيع، انتخاب و ارتقا ء اين محتوا را به ما مي دهيد اما ما هيچ ادعاي مالکيتي درقبال مطالبي که توسط شما پست مي شود نداريم. ما مسئول مطالبي که توسط ديگران تهيه مي شود ،نمي باشيم و هيچ وظيفه اي در قبال ديده شدن محتوا نداريم اگر چه اين اجازه و حق را داريم که هر مطلبي را به هر دليلي حذف کنيم ، اما مسئول تأخير و يا درست انجام نشدن حذف اين موارد نيستيم .

کاربر، مسئول حفظ و نگهداری تمام تلفن‌ها ، سخت‌ افزار کامپیوتر و سایر ابزار ضروری برای دسترسی و استفاده از این سایت و تمام هزینه‌ های مرتبط به آن است و فروشگاه Best Files مسئول صدمات ناشی از ابزار کاربر نمی‌باشد .

ماده 4  : رعایت موارد  الزامی در فروشگاه Best Files

 1. انتشار هر گونه فایل غیر اخلاقی و هرگونه فایلی که مطابق با قوانین جهموری اسلامی ایران نباشد ممنوع می باشد .
 2. بد نام کردن، سوء استفاده، حملات مخرب، تهديد و تجاوز به حقوق عمومي سايت و ساير کاربران .
 3. رهبري، هدايت و تشکيل گروه هاي هرمي در نظردهي ها، مسابقات و موارد مشابه .

ماده 5  : چه فایل هایی در فروشگاه Best Files تایید نمی شود؟

 1. هرگونه فایلی که برخلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد در فروشگاه Best Files تایید نمی شود.
 2. فيلم- کليپ - هرگونه فايل ويدئويي - فايل موسيقي و موزيک در فروشگاه Best Files تایید نمی شود.
 3. هرگونه فایلی که دارای کپی رایت باشد در فروشگاه Best Files تایید نمی شود.مگر اینکه خود مالک اصلی آن فایل ، آن را در فروشگاه Best Files برای فروش بگذارد.
 4. هرگونه فایلی که لینک غیر مستقیم داشته باشد در فروشگاه Best Files تایید نمی شود.
 5. هرگونه فایلی که به طور رایگان در سایتهای دیگر وجود داشته باشد در فروشگاه Best Files تایید نمی شود.
 6. هرگونه فایلی که قیمت آن کمتر از 5000 تومان باشد در فروشگاه Best Files تایید نمی شود.*
 7. هرگونه فایلی که دارای توضیحات کامل نباشد در فروشگاه Best Files تایید نمی شود.
 8. توضیحات باید شفاف و واضح باشد و حداقل 100 کلمه توضیح داشته باشد. همچنین برای فایل خود باید یک تصویر مناسب انتخاب نمایید.*
 9. فایلهایی که توضیحات آنها از سایت دیگر کپی شده باشد در فروشگاه Best Files تایید نمی شود.
 10. فايل هايي که تنها از عناوين انگليسي براي عنوان فايل استفاده مي کنند در فروشگاه Best Files تایید نمی شود.
 11. فايل هايي که از نظر کيفيت محتوا ارزش بالايي براي کاربران ندارند در فروشگاه Best Files تایید نمی شود.
 12. هرگونه فايلي که قبلاً توسط يک کاربر ديگر در سايت قرار داده شده است در فروشگاه Best Files تایید نمی شود.
 13. هرگونه فايلي که ناقص يا خراب باشد در فروشگاه Best Files تایید نمی شود.

ماده 6  : کار مزد و هزینه ها

برای مشاهده کارمزد و هزینه ها که بر عهده فروشنده فایل می باشد اینجا کلیک کنید .

ماده 7  : کار مزد و هزینه ها

در صورتي که از فروش فايل هايتان ,  یا بازاریابی فایلها کسب درآمد نموديد اين مبلغ در کنترل پنل شخصي شما در حساب کاربريتان قابل رويت مي باشد. چناچه مايل باشيد مي توانيد درخواست نماييد که مبلغ مذکور به حساب بانکی شما واريز شود و يا مي توانيد از درآمد کسب شده جهت خريد فايل از ديگر کاربران استفاده نماييد .

نکات مهم در رابطه با تسویه حساب ها :

شما میتوانید هر زمان که سقف اعتبار جهت انتقال کافی باشد درخواست از قسمت کنترل پنل کاربری خود ثبت نمائید . ( سقف برداشد نامحدود بوده و حتی میتوانید تمام مبلغ را برداش نمائید ) .

توجه داشته باشید که حتما بعد از ثبت نام قسمت اطلاعات فردی خود  را تکمیل نمائید . همچنین شماره کارت شما باید با نام و نام خانوادگی شما مطابقت داشته باشد .در غیر اینصورت با شما تسویه حساب صورت نخواهد گرفت .

لازم به ذکر است که بعد از تسویه حساب برای شما ایمیل - پیامک و پیغام خصوصی ارسال خواهد شد.

لازم به ذکر است چون انتقال وجه از طریق کارت به کارت اینترنتی صورت میپذیرد هزینه انتقال و هزینه پورسانت شرکت از کل مبلغ در خواستی کسر و انتقال صورت می گیرد .

ماده 8  : قوانین سنی

افراد بالای ۱۸ سال تمام حقوق عضویت و انجام معامله (خرید) در فروشگاه را دارند .

تبصره ۱ - عضویت برای افراد بین ۱۵ تا ۱۸ سال با اجازه ولی و یا قیم امکان‌ پذیر و معتبر است. افراد زیر ۱۵سال، حق عضویت در افزونه ها را ندارند.
تبصره ۲ - رعایت حکم این ماده و صحت و سقم ارائه اطلاعات بر عهده مشتری (عضو) بوده و فروشگاه بهترین فایل ها هیچ‌گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد .

ماده 9  : دریافت فایل های رایگان

کاربر عضو، پس از عضویت و اخذ رمز و کلمه عبور، حق خرید یا دریافت محصولات رایگان از سایت را دارد .

ماده 10  : فرایند خرید از سایت توسط کاربر

 الف - بازدید از محصولات و خدمات ارائه شده در فروشگاه بهترین فایل ها
ب - پرداخت مبلغ تعیینی (یا اعمال تخفیف)
ج - ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌ صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر جهت ارائه به تامین‌ کننده کالا و خدمات و دریافت کالا و خدمات از ارائه‌کننده کالا و خدمت به‌طور مستقیم
تبصره 1- چنانچه اداره پست به هر نحوی از ارائه کالاهای فیزیکی و خدمات خودداری کنند، افزونه ها مسئولیتی در این زمینه ندارد و مسئولیت جبران خسارت بر عهده شرکت پست است.
تبصره 2 - پس از اتمام عملیات خرید، امکان انصراف از خرید به هیچ وجه برای خریدار امکان پذیر نمی باشد.
تبصره 3 - محصولات با ارزش کمتر از 2000 تومان شامل پشتیبانی فنی رایگان نمیگردد.

ماده 11  : سند و فاکتور ها

رسید‌های کالا و خدماتی که پس از خرید برای کاربران عضو ارسال می‌شود دارای شناسه سفارش ، شماره فاکتور و پرداخت است که این رسید توسط پنل کاربری در بخش سفارشات من قابل مشاهده می باشد .

اما کاربر عضو باید از رسید و یا کد دریافتی یک نسخه نزد خود یادداشت نماید و چنانچه به هر دلیلی آن رسید مربوطه مفقود شود و یا شخص دیگری از آن استفاده کند، فروشگاه بهترین فایل ها در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارد .

تبصره ۱ - نام چاپ شده در فاکتور ، نامی است که کاربر در زمان عضویت به فروشگاه بهترین فایل ها ارائه داده است.

بنابراین فروشگاه بهترین فایل ها در خصوص هرگونه مغایرت نام با هویت واقعی خریدار مسئولیتی ندارد و درصورت بروز هرگونه مغایرت، خریدار حق استفاده از رسید خود را نخواهد داشت .

ماده 12  : اختلالات اینترنتی

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید ، شناسه سفارش و کد فاکتور از فروشگاه بهترین فایل ها به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود . همچنین فروشگاه بهترین فایل ها مسئولیتی در قبال خرابی‌ها و یا عدم سرویس‌ دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیر ساخت های مورد نیاز ندارد.

ماده 13  : تعمیرات

به منظور تعمیرات دوره‌ای این سایت به‌ طور موقت غیرقابل دسترس می‌شود و کاربران حق اعتراض ندارند.

تبصره ۱ - فروشگاه بهترین فایل ها ( فروشگاه Best Files ) این حق را داشته که در هر زمان کلیه فعالیت‌ های سایت را متوقف نموده و پس از اتمام دوره های پشتیبانی به خریدارانی که از مدت پشتیبانی آنها مانده کلیه فعالیت‌های مربوطه را به‌طور دائمی متوقف نماید و کاربر عضو حق هیچگونه اعتراضی نسبت به این امر را ندارد .

ماده 14  : تغییرات در فاکتور

تولید غیرقانونی- فروش و یا تجارت رسید کالا و خدمات که توسط فروشگاه بهترین فایل ها ارسال شده ممنوع است و طبق مقررات قانونی با اقدام‌ کننده آن برخورد می‌شود .

ماده 15  : ارائه اسناد

چنانچه حسب مورد به جای ایمیل از طریق پیام کوتاه و یا سند کاغذی استفاده شود در این صورت اسناد کاغذی و یا پیام کوتاه به جای پست الکترونیک اثری بر حقوق و تعهدات کاربر عضو ندارد .

ماده  16 : تهیه پشتیبان اطلاعات کاربر

فروشگاه بهترین فایل ها از کلیه اطلاعات کاربران عضو اعم از اطلاعات دریافتی و ارسالی، (Backup) تهیه نموده و از آن نگهداری می‌کند تا در صورت بروز هرگونه خطری برای یک نسخه، نسخه دیگر مصون بماند .

تمام تلاش ما ارائه خدمات بهتر و منظم به کاربران عزیز فروشگاه Best Files می باشد. پس خواهشمند است با رعایت موارد فوق ما را در ارائه خدمات بهتر یاری فرمائید .

تماس با ما

 • میدان آرژانتین ، بلوار بیهقی ، کوچه 12 شرقی ، پلاک 18 طبقه 2
 • تلفن تماس : 88515487 الی 8
 • فکس : 88503193 - 021
 • سامانه پیام کوتاه : 30001220210000